Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babézia! Megkapta az oltást a...

Babézia! Megkapta az oltást a kutyusunk, eszik, de inni nem iszik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden tünet ugyanaz mint a babéziánál,az orvos is azt mondta hogy az,csak én nagyon furcsának találom hogy folyik a nyál a szájából,illetve habzik is neki a szája szélénél,illetve 11kor jöttünk haza és még csak egyszer itt vizet..azt mondta az állatorvos hogy csináljunk neki teát,rakjunk bele szőlőcukrot,szódabikarbónát ill. egy késhegynyi sót,és igyon meg minimum 1litert egy nap alatt. Megcsináltuk,de sajnos még 1 kortyot se ivott belőle,így hát maradt a sima víz amit úgyszint nem nagyon iszik..lehet hogy csak én aggódom túl..(pisil,néha szaladgál,enni is eszik amennyire tud)
2018. ápr. 21. 14:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már sokkal jobban van,visszajött a régi hiperaktív énje,tegnap egész nap kergette a bogarakat,labdázott,ugatta a szomszéd kutyát :)) mégegyszer nagyon köszönöm a segítségeteket :)
2018. ápr. 23. 08:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Túl lettetek rajta szerencsére !

Tegyél meg mindent, hogy ne fertőződjön meg smét. Minden fertőződéssel egyre jobban károsodik a vese.

2018. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Örülök a hírnek :)


Tudom ajánlani a Foresto nyakörvet, nálunk maximálisan beválik kullancs ellen, és hosszú ideig hatékony.

2018. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!