Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász füle nem áll...

Németjuhász füle nem áll rendesen baj lehet?

Figyelt kérdés
Az 1 éves németjuhászom füle bár feláll de összeér a kettő és eléggé gyenge a porc. Mit lehet tenni? Ugyanugy szeretem igyis ugyis ez nem érdekelne hogy igy maradna csak megkérdezem:)

2018. ápr. 14. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutyaként összeragasztottátok a két fülének a hegyét, hogy ne lógjon?
2018. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ettől semmi baja nem lesz.

Mit evett idáig?

Zöldkagylót kapott-e?

2018. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki valami porcerősítőt.

#1-es, miért kellett volna összeragasztania a két fülét? A németjuhász és a mudi (nekem az van) állófülű fajta. Semmit nem kell csinálni a fülével, 4-8 hónapos kora között szépen feláll a fülük és úgy is marad. Az egyik mudimnak először össze-vissza álltak a fülei, de aztán egyik napról a másikra beállt neki és azóta tökéletes.

Talán a kutyád "későnérő típus" és majd kialakul. Orvostól nem kérdezted még?

2018. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:57

Van bőven hibás fültartású nj. Ezt örökítik is. Még fülbe beragasztható szivacsot is lehet kapni, amit a gyenge fültartású kutyáknál használnak. Van, amikor segít. Bár mozgásban sokszor látni, hogy laza az a fül.

Aztán van, aki inkább összefogja a fület a szivacs helyett.

2018. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam olyan kutyát, aminek azért lett összeálló füle, mert egyszerűen a hegyénél összeragasztották szegénynek, ezért kérdeztem. (első voltam)
2018. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!