Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány kutyusom cunija piros,...

Lány kutyusom cunija piros, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kutyakozmetikusnált volt, itthon vettem észre, hogy nyalogatja a puniját. Megnéztem és szerintem belevághattak, mert egy pici piros folt van rajta. Egyébként nem vérzik, nem fájlalja, de biztos nem kellemes neki. Valamilyen humán krémmel bekenhetem? Bepanthen?
2018. jan. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd békén. Majd ő nyalogatja magának, nem kell bekenni semmivel. Hamar elmúlik.
2018. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bekenheted vekonyan neki csak utána ügyelj rá kis ideig hogy ne nyalja le , be tudjon szövődik. Allatorvos is ajánlja a bepanthent
2018. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bekenheted Bepanthennel. Azt viszont inkább ne hagyd, hogy nyalogassa, mert ha túlzásba viszi, kisebesedhet és elfertőződhet tőle.
2018. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!