Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Mit tegyek hogy ne gondoljak a yorkim halálára?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hónapos, de félek hogy egyszer elhagy engem, és nem tudja őt senki pótolni...
2008. okt. 25. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csak 5 honapos, ne ezzel foglalkozz!! Lehet hogy 10-15 evig is veled lesz, ha gondozod, nagyon szereted öt! Inkåbb arra figyelj, hogy mindent megadj kedvencednek, es ha låtod rajta, hogy viszont szeret teged, hidd el, nem fog eszedbe jutni többet! :)
2008. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezen majd akkor gondolkodj,ha beteg lenne vagy elpusztulna.....
2008. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is gondolj ilyenre! Inkább szeresd, legyél vele minél többet, és azon légy hogy boldog élete legyen.
2008. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szija

Ezdedurwaaaaaaaaaaaaa..Nekemis 5hnapos yorkimwan..

És csomószor gondolok erre..De eszembe yut h ameddig él,mindent megadok neki:)

És yó élete lesz,és úgy hal meg h tudya h szeretik.És ez fontos:))

2008. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Inkább szeresd és adj meg neki mindent és akkor elfelejteti veled ezt a dolgot!!
2008. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is gondoltam már erre.nekem egy 2éves,és egy 8hónapos van.imádom őket,és ez a legrosszabb,hogy ilyen keveset élnek.(mert egy szeretett társból kevés még a 15év is).

én ezért nem értem,hogy hogy vannak olyan emberek,akik megunják a kutyát,jó,dobjuk ki,vagy altassuk el.ugy utálom az ilyet!undorító.

2008. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha erre gondolsz jól ölelgesd meg és szeresd :) Neked is elmúlik majd azaz érzés és a kutyus is továbbél ha szeretgeted!
2008. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is néha eszembe jut, hogy mi lesz majd velem az én kutyusom nélkül, mert annyira szeretem, és mindig levesz a lábamról a bolondozásaival, vagy egyszerűen csak azzal, ahogy néz rám kérlelőn, hogy rakjam fel az ágyra :-))) Szóval legyél sokat a kutyáddal, olvadj el tőle mindennap, és akkor az ilyen kósza gondolatok ritkán fognak előjönni. Sajnos ezzel együtt kell élni, hogy ők bizony nem olyan hosszú életűek, pedig megérdemelnék, mert ők igazán, feltétel nélkül és tiszta szívből szeretnek.
2008. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Köszönöm a válaszokat, és nagyon nagyon jó tippeket adtatok=)

és mindenkinek tippelem, azt amit a többiek írtak=)


UI.: bocsi hogy innen írok csak a másikba nemtudok belépni

2008. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!