Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megfagy a kutya attól...

Ha megfagy a kutya attól lebenulhat?

Figyelt kérdés
Van a kértünk végében egy patak, oda le tud menni a kutya, utálja a vizet így , ha nagyon ritkán ki is ment oda, a vízbe soha. Reggel mikor indultam volna munkába a kutya a patakban volt és nem tudott kijonni, mozogni se tudott csak ült. Alig tudtam kiszedni és egyáltalán nem tudja mozgatni a hátsó felét. Nem tudom mi tortenhetett, hogy beesett és beakadt esetleg valahova (mert vannak ott novenyek). De ő gyűlöli a vizet egybol kiugrott volna. Vagy megserult az esés közben... Behoztam a házba, betakartam, most "melegíti" magát. Nagyon nagyon meg vagyok ijedve. Fogalmam sincs mennyit lehetett a hideg vízben de ugye ez elég ahhoz, hogy ne tudjon mozogni? És ha atmelegszik akkor ez nem maradandó, ugye? El akarom vinni dokihoz természetesen, de nagyon sír ha "mozgatni" akarom. Szóval úgy döntöttem, hogy egy kicsit bekenhagyom, hogy melegedjen. Kérlek segitsetek és ne azt írjátok, hogy mennyire felelőtlen vagyok. Tudom, szörnyen buntudatom van, és nem mentseg és nem is segít a helyzeten, hogy 6 év alatt sose volt semmi gond ebből, hogy hátra tud menni a patakhoz. De most mindenképp felhuzunk oda egy kerítest, csak jöjjön helyre...
2017. dec. 13. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kihivni nem tudod a dokit?

Esszerubb lenne.

2017. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kihivtam, nem bírtam tehetetlenül várni. Nemsokara itt lesznek.
2017. dec. 13. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük "csak" fagyás bár ilyen időben?? Írd meg mi lett, légy szíves! Kihűlt a jószág?

:(

2017. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
14%
Vedd elő a hajszárítót és melegítsd fel!
2017. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy használd a hajszárítót! Ha fagyás, akkor csak lassan, takaró alatt szabad felmelegíteni. A hirtelen melegítés árt, nem pedig használ.

Mivel ennyire nem szereti a vizet, valószínűtlen, hogy magától belement a hideg patakba. Inkább beleesett. Ha megsérült, akkor az előtte lehetett.

2017. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült felallnia. ( egy orokmozgo és most sem akar feküdni ) Nagyon nagy fajdalmai vannak és állandóan elesik az egyik lábát csak vonszolja meg állandóan osszeakad a masikkal de a másikra rá tud állni csak fáj neki és elesik viszont nem úgy húzza a hátsó felét mint az a kutya amelyik le van bénulva. A doki adott neki fajdalomcsillapitot, töresre tippel, azt mondta, hogy hagyjuk pihenni és holnap bevihetjuk rontgenre is,de mondta, hogy ezzel nem lehet mit tenni. Gipszelni vagy ilyesmi, magától fog meggyogyulni.
2017. dec. 13. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sürgősen keress egy normális orvost. Hogy mondhat ilyet röntgen nélkül????

Merre laktok, hátha tudunk ajánlani értelmes orvost.

2017. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eskuszom hogy a másik kérdés nem én írtam ki ! Tényleg nagyon aggodok. Miért szórakoznek ilyennel?
2017. dec. 14. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!