Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi igaz abból, hogy a halas...

Mi igaz abból, hogy a halas tápot fogyasztó kutyák nagyon büdöset pukiznak és hal szaguak?

Figyelt kérdés
Nekem lakásban tartott kutyám van és szeretnék halasra váltani, ezért érdeklődöm.
2017. okt. 11. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A csirkék amik haltápot esznek iszonyat büdösek xarnak, a húsukat is átjárja.

Adjál neki de ne mindég azt!

2017. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyám allergiás a csirkére, ezért vagy halas, vagy bárányos táppal etetem. Többféle halas tápot is próbáltunk már, de egyiktől sem pukizott büdöset és sem a kutya, sem a puki, de még a kakija sem lett halszagú :D Magának a tápnak tényleg intenzív halas szaga van, de én például zárható vödörben tartom, úgyhogy az sem zavaró.
2017. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maxitabi ***** válasza:

???? Ezt még nem hallottam.. 5 éven át orijen 6 halat evett a kutyánk és a macskák is... A táp illata valóban nagyon halszagú, de az állatoknak maradt a normál állat szaga.. és jól is emésztették-nem volt puki soha.

Szóval: marhaság..

2017. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mikor halas tápra váltottunk (Taste of the wild) , pár napig tényleg hal szagú (de nem az a tipikus hal szag, kicsit ilyen enyhébb, kutyatápos, ha érted mire gondolok) . Aztán ez totál megszűnt, mintha nem is lett volna, pedig azóta is halasat eszik, igaz már Brit Caret, de pár na után a Taste of the wildtól sem volt büdös.

Szerintem, ez így, ilyen formában nem igaz, ahogy neked mondták. Ha pedig jó a táp a kutyádnak, és nem erre hajlamos fajta, akkor eregetni sem gyakran fog.

Szóval szerintem ettől nem kell tartani, nem fog a kutyádtól bűzölögni a lakás, nyugodtan válthatsz.

2017. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm A válaszaitokat.
2017. okt. 11. 14:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!