Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » árthat a kutyámnak ha nem...

árthat a kutyámnak ha nem viszem sétálni?

Figyelt kérdés
Benti kutyám van, kert vagy udvar nincs. Diák vagyok sajna úgy jött ki hogy hétfőn és szerdán semmi időm nincs rá, csak gyors eü. sétára tudom kivinni vagy még arra sem (ilyenkor anyum viszi) Hétfőn reggel 8-tól este 8-ig nem vagyok otthon a suli és a kiegészítő órák miatt, szerdán van 1,5 órám de ha elvinném sétálni akkor a házit nem tudnám megcsinálni. Más napokon van időm 1-2 óra sétára, reggel és este mindig vannak eü. séták, viszont hosszúra sem időm sem energiám nincs ezen a két napon. Lesz ettől bármi baja? Jövőre már nem lesz így, de az idei év így fog kinézni.

2017. szept. 6. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9: ja, mert normális új gazdát találni egy felnőtt kutyának olyan egyszerű, csak úgy állnak sorba az ideális gazdijelöltek nagy kerttel, végtelen mennyiségű szabadidővel és pénzzel.
2017. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés beli problémák jeletkezhetnek. Azokon a napokon mikor nincs időd nagy sétára agyban fáraszd le, játékkal, tanulással. Megszokja majd a változast. Az enyém szétszedte az udvart mer másfél hete nem volt séta (beteg lett és keranténba volt), szóval az se lenne megoldás ha lenne udvarod.
2017. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
agyilag nem lehet fárasztani mert nem érdekli az ilyesmi, bent a tanulás és a játék is max 5 percig érdekes, de erre sem lenne időm mert mint mondtam reggel 8-tól este 8-ig nem vagyok itthon utána meg 10-ig tanulok. ha annyi időm lenne hogy bent tudjam fárasztani akkor már inkább kimennék.
2017. szept. 7. 14:36
 14/18 anonim ***** válasza:
En megkernek valakit hogy setaltassa.
2017. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
én is szívesen megkérnék valakit, de amellett hogy nincs senki nem is szívesen bíznám rá a kutyám másra mert tanuló fázisban van még és nagyon oda kell figyelni nála. Még a testvéremre sem szívesen bíznám rá.
2017. szept. 8. 20:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom ha ezeken a napokon semmi időd nincs magyarán akkor old meg valahogy vagy majd megszokja hogy vannak napok mikor nincs nagy séta. Viselkedési probléma lehet amig el nem fogadja a helyzetet. Itt csak tanácsokat tudunk adni de ha mindenre van kifogás akkor felesleges leírni akármit is. Elhiszem hogy sok a házi nekem is sok volt, sokszor a hátam közepére nem kivántam a sétát mégis megoldottam. Most napi 11órában melozok ami azt jelenti hogy hajlaba viszem futni a kutyát hogy ne este 10kor kelljen. Vagy agyi fárasztás, vagy korai kelés, vagy késői séta, bicaj, futás ( ezek lefárasztják és gyorsabb is) vagy vegyél egy futó padot aztán amig a matekot csinálod a kutya kifutja magát rajta. Vagy amíg a töri meg a nyelvtan között szünetet tartasz gyors leviszed egy háztömb kerülésre.
2017. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem segítséget vagy tanácsokat kértem. A kérdés az volt hogy árt-e neki. Sajna az én kutyám nem az a fajta akit egy kis tanítgatás,játék vagy futás lefoglal/lefáraszt. Reggel és este azért sem jó mert félek a sötétben, mostanrs meg már fél 7-kor is sötét van. Tanulás közben meg ki tudok menni vele de értelme nincs mert azt hinné hogy hosszú sétára megyünk és csak szomorú lenne mikor kiderül hogy mégse. Fél óra alatt nem lehet olyan távolságba elmenni ami neki tetszik. Szóval köszi a tanácsokat de nem ismeritek a kutyám.
2017. szept. 9. 06:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg ismerned kéne a kutyát hogy hogyan bírná. Én is tudom hogy ha nincs meg a napi 10km nem eszik és tiszta lelki bajos hogy nem volt elég a séta. Árthat neki.
2017. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!