Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever kutyám...

Golden Retriever kutyám ennyitől lehet vemhes?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltattam és utánunk futott egy vizsla és ráugrott, de csak pár másodpercig, mivel kirángattam alóla. 15 hónapos és tudom, hogy már ivarérett, de kb. meddig kell tartania az "együttlétnek"?

2017. aug. 23. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nagyon nagy valószínűleg nem lesz gond. Hányadik napon van a kutyád? De ha nagyon idegeskedsz, egy hónap múlva vidd el UH-ra.
2017. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem volt szó hogy tüzel-e a kutyád? Mert ha nem 0% az esély hogy vemhes. Ha igen, akkor fontos a kérdés hogy hányadik napon tüzel? Egyébként pár másodperctől nem valószínű hogy vemhesül, valószínűleg ennyi idő alatt "célba se ért".
2017. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a történet, de nem tüzel. Azt olvastam, hogy nem feltétlenül kell, hogy tüzeljen, de ez lehet, hogy hülyeség.
2017. aug. 23. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség, mindenképpen tüzelnie kell hogy vemhes legyen szóval akkor nincs okod aggodalomra. :)
2017. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ha ivartalanittatnád nem kéne aggodni :)
2017. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tüzel, akkor nem lehet vemhes.
2017. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!