Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás Schanuzert igy tartani?...

Óriás Schanuzert igy tartani? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek majd egy Óriás Schnauzert..lakásba lenne ugye azt olvastam hogy lakásba nyuguttak..séta,foglalkozás: reggel 1 óra séta egy kis réten elengedném, délután fél vagy 1,1 és fél óra séta ez a tanulástol fugg, este 1 és fél,2 óra ez is attol fugg hogy mikor végzek a tanulástol ha nyolckor akkor 1 és fél ora ha 7 kor vagy elobb akkor 2 ora....délután játék...este is pici játék illetve tánitgatás, hétvégen kutyasuli, kirándulás, futás stb. megjegyzem ELSŐ kutya lesz...ha nem lenne jo akkor mondjatok ehhez illő kutya fajtát ..nagytestu kutyat szeretek picit ilyen ÖV-es kutyakat szeretek...

2017. aug. 7. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kennelből, lehetőleg ne az alfát választva rendben lesz.

Viszont a tartásába bele kell kalkulálni a kozmetikát. Vagy trimmeltetni kell időközönként, vagy nyírni.

2017. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18%

NE VEGYÉL ÓRIÁS SCHNAUZERT ELSŐNEK! !!!!

Kemény kezekre van szüksége. És szerintem ez a kutyafajta nem való gyerekeknek. Max meg a törpe schnauzer. Nem ajánlom mert nagyon erős. Majd amikor tapasztalt leszel és nagyobb akkor lehet róla szó. Nekem van egy SCHNAUZERT Golden retriever keverék kutyám és még azzal sem bírunk. Tehát első kutyának egy könnyen kezelhető kutyát válassz.

Bocs a hosszú levélért.

2017. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!