Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás póráz nélkül?

Sétáltatás póráz nélkül?

Figyelt kérdés
Egy kutyánál honnan lehet tudni, hogy el tudom-e engedni a parkban póráz nélkül? Hogy kéne elkezdenem tanítani, hogyha elengedem ne kószáljon el és tudjak vele játszani?
2017. aug. 7. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Flexi póráz (vagy hosszú, de azt nehezebb kezelni)


Ha arról vissza tudod hívni akkor meg lehet próbálni anélkül is.


Amikor először van szabadon, vigyél magaddal jutalomfalatot, és amikor jön hívásra akkor alapos dicséret. Fokozatosan csökkentsd a jutalmazást, amikor jól megy akkor egy jó szó, simogatás is elég.

2017. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. aug. 7. 18:07
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezt mennyi idős korában kezdhetem majd el?
2017. aug. 7. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Amint mehet sétálni (oltások után)


De az alapokat otthon el tudod kezdeni.

2017. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél kisebb, annál könnyebb megtanítani rá. (Persze az oltásokat meg kell várni.) Egy kicsi kölyök még biztos nem fog messzire menni tőled. Jutalomfalattal el kezded neki tanítani a behívást, olyan helyen, ahol nem érheti baj, akkor se ha nem jön vissza (zárt kert, kutyafuttató). Ha ismered a kutyádat, tudod, mikor lesz megbízható.
2017. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. :)
2017. aug. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!