Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kisebb testű kutyafajtá...

Milyen kisebb testű kutyafajtát tudnátok ajánlani ami csendes nyugodt fajtájából adódóan?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy nem csak fajtától függ mivel voltak vannak kutyáim. De azért kíváncsi vagyok hogy miket tudtok ajánlani.

#kutya #Kistestű fajták #Lustább kutyák
2017. júl. 23. 15:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Francia bulldog, kis olasz agár.
2017. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod igen a francia bulldogot már nézegettem és ismertem az például tetszik az olasz agárt is ismertem de agarakat annyira nem szeretnék.
2017. júl. 23. 17:37
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed még pl a boston terrierről?
2017. júl. 23. 17:37
 4/5 anonim válasza:
100%
Ők szintén elég csendesek. :)
2017. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem máltaim van . Nagyon nyugodt csendes és gyerek szerető. Az enyém már 15 éves és nagyon jó kutya és 15 év alatt kétszer volt beteg azi is egy macska miatt volt mert megkarmolta és tájog lett az arcán meg most idős korára az izületeivel volt baj. Ez is nagy szó mert egy francia buldog rövid életű és betegesek pláne mostanaba mert divat kutya lett mint pl a csivava és betegesek
2017. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!