Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire visel meg egy 5-6...

Mennyire visel meg egy 5-6 éves lány coocker spanit a koltozés?

Figyelt kérdés

A mamáéknál van tartva , de én ugye itthon lakok es egy hetente kimegyek a mamaékhoz és ott alszok .Viszont ugy gondolom hogyha itthon lenne akkor sookkal tobbet tudnek foglalkozni vele .pl tobbet vihetnem setalni mert pont egy liget mellet lakunk , meg nemmeszze van egy kityaiskola is , a mamaeknal pedig max egy iranyba tudom vinni setalni de mar arra sem merem mert 2 honapja kiugrott az egyik keritesen egy pitbull 😲😲 igen... es multkor meg elkezdett utannunk szaladni egy masik kutya is . Szoval en mar felek kilepni az ajton😢😦😦.

Es az lenne a kerdes hogy mennyire viselne meg ?


2017. jún. 12. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 éves lánynak az mindegy.
2017. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi a francnak olyannak kutya, aki nem otthon tartja ? Szerintem őt már ne vidd el. A mamádék a gazdái.
2017. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a mamádék mennyit foglalkoznak vele? Ha csak te foglalkozol vele amikor ott vagy, akkor ez nem kérdés, vidd. Egy kutyával minden nap kell foglalkozni, nem csak hetente egyszer. Ha viszont a mamádék rendesen foglalkoznak vele, akkor ne vidd el.
2017. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3-as is írta, ha ők nem foglalkoznak vele semmit és te pedig naponta vinnéd sétálni, akkor jobb neki nálad.


(gondolom a nagyidék és a szüleid is beleegyeztek, hogy költözhet a kutya)

2017. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba is hogy te dolgozol. (Gondolom) A kutya meg ahhoz van szokva hogy egész nap vele vannak (gondolom nagymamádék már nyugdíjasok). Amúgy nálunk is ez a helyzet. Ha én hazahoznám a kutyát akkor a szive szakadna meg mert már teljesen megszokta hogy vele van egész nap a gazdája, (a mama).
2017. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy gyerek vaok nem dolgozok
2017. jún. 13. 15:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😘
2017. jún. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!