Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok egy király kutyanev...

Mondanátok egy király kutyanevet Alaszkai Malamutnak?

Figyelt kérdés
Kikötések: Ne legyenek emberi nevek Gábor, Péter meg ilyenek, ne. Legyen valami jó kis név pl. Zeus, Zombi stb. Nekem nem nagyon ugrik be, csak ez a ketto. Legyszi aki tud valami ilyesmi király kid nevet. I I

2017. ápr. 18. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

zeno, alex, alec, bajnok, athos,buster, cezar, demon , nelson, odi, ramszesz, teo, tyson,


Remelem tudtam segiteni:)

2017. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
shaza,Apolló,tequila, zsivány,Báró, Néró,Szultán,whisky,Pongó,Lady... De sok függ a kutya személyiségétől,nemétől. Amikor én hoztam a kutyám mit agyaltam előtte hogy mi legyen a neve.Azt mikor megláttam tudtam hogy Néró lesz.
2017. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Király
2017. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi malamutunk Mex(i) volt.
2017. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik alaszkai városról nevezném el.

Kodiak, Kenai vagy Palmer

2017. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valahogy egyik se jön be úgy igazán... Valami ilyen jó kis névre gondoltam, mint zeus, démon, zombi, bátor meg ilyenek... De azért köszi :)
2017. ápr. 18. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a "jó kis név". :) De ha neked ezek tetszenek, akkor adj ilyen nevet neki. Amúgy megjegyzem csak a környékünkön van 3 Zeusz nevű kutya is, negatívabb jelentésűt, meg azért nem adnék (Zombi, Démon), mert picit hiszek abban, hogy nevében a sorsa. A Bátor nagyon tetszik a tieid közül.
2017. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 1112 ***** válasza:
Mali, Agyar, Bella, Sztella, Beatrix, Hánsz, Georgie, Den (Daniel), Russel (Rásszel), Jim (Dzsim), Joztif (ezt most kombináltam össze:D) Ryan (Rájen), Mitchell (Micsell, nem tom, hogy írják) Valamiért a Jake (Dzsék) is ide kívánkozik; Chárli, Eddy, Alex, Lexó, Legó, Májki (Mikey), Dez, Pez, Lez (utóbbi 3-at is most fejlesztettem ki, lehet, hogy már létezik ilyen), Páoló/ Paolo, Jozef, Kárlosz/ Carlos, Pier, Ron/ Ronald, Maszat Jack, Hold
2017. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ~GekkóNiki~ válasza:

Ha van közte olyan amit mások írtak bocsi:

Axel, Ördög, Zeller, Ajax, Theó, Harcos, Katona, Durva, Deres.

(az Ajaxot, Axelt, Harcost innen vettem: [link]

2017. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!