Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköltözni hogy kutyám lehessen?

Elköltözni hogy kutyám lehessen?

Figyelt kérdés
A házba sajnos nem hozhatok kutyát. Nagyon szeretnék, segitene a depressziómon, lenne egy élőlény, akivel foglalkozhatok mert így csak az unalmas hétköznapok és a kötelezettségeim vannak nekem. Szeretek kint lenni, sétálni, biciklizni, tornázni. Van keresetem, ellátnám a kutyust, senkit nem akarnék vele terhelni. A koromat tekintve költözhetnék. Spórolás végett nem rossz, hogy itthon élek még, de mivel most erre az egy kérésemre is nemleges választ kaptam kifogásokkal, fontolni kezdtem hogy előrébb hozom a költözést, az sem érdekel ha nem tudok pénzt félretennni a költségek végett. Ki tudnék jönni a fizetésemből.
2017. márc. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam két indok volt a költözésre. kutya + egyetem


Én a kutyát hangoztatom inkább,a szüleim az egyetemet. :)

2017. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vágj bele, ha ezt szeretnéd, a lehetőséged megvan, és ha neked is segítene, semmi sincs, ami visszatartson.
2017. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha az anyagiak adottak, és elhatároztad magad, akkor nosza, vágj bele!!!
2017. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy kutya csak még több kötelezettséget jelent és nem mindig móka és kacagás kutyával az élet. Merem állítani hogy ha nem tunád viccesen felfogni a kudarcokat (mert hogy lesz bőven) akkor csak súlyosabb depressziód lesz. Nem lebeszélni akarlak de gondold át mit készülsz vállalni. A legangyalibb kutya is tud ördög lenni.
2017. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Depressziósan egyyedül élni egy kutyával nem túl jó ötlet. A kutya is kötelezettség, méghozzá nem is kicsi. Sétáltatni kell, napi többször, akkor is, ha nincs hozzá kedved, az ágyból se akarsz kikelni. Lehet, hogy ezért mondtak rá nemet a szüleid.
2017. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha felkészültél az önálló életre egy kutyával, akkor ne habozz! Ha tényleg be tudsz vállalni egyedül 10 plusz évre egy ebet felelősen, a depressziódon is csak javítani fog.
2017. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne egyszerre vállald be a kettőt. Először költözz külön, próbáld ki milyen pár hónapig, milyen lett a napirended, hogy jössz ki anyagilag. Ha minden rendben van, utána jöhet a kutya. Elég nagy szívás lenne, ha pl. fél éve nálad van a kutya, és akkor derül ki hogy nem tudod fenntartani a lakást, haza meg nem viheted.
2017. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én főiskola és munka mellett is bevállaltam kutyát. Keveset aludtam, de más meg a gyereke miatt nem alszik, na bumm..Nekem segített a pánikbetegség és súlyos depresszió kezelésében. És igen, "egyedül" élek a kutyával.
2017. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!