Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki aki használt már sima...

Valaki aki használt már sima glükozamin szulfatot illetve zöldkagylót is az arthritis-es kutyajanal, érzett valamilyen különbséget a két kiegészítő között?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A glükozamin-szulfát kimondottan a porcoknál lévő összeilleszkedést segíti. A zöldkagylót nem ismerem. Gyógyulást a kkutyádnak!
2017. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes természetes alapú porcépítőt adni.Nagyon jó tapasztalatok vannak a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera itallal. Nekem ugyan nincs kutyám, de az ismeretségi körben bevált, és jó pár állatorvos is használja, ajánlja.
2017. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is diszpláziás a kutyám. Én egy komplex készítményt adok neki, eddig jónak tűnik:


[link]

2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az en border colliem 10 eves. 3 eve kezdett kicsit nehezebben mozogni azota kapja az embernek is v alo 1500 mg os gluk0zomine bol a napi egy tablettat. a folyamat megallt es a kutya jol van. nem szabad az arthritises kutyat tul sokat gyakorlatoztatni setaltatni. futtatni meg egyaltalan. az en kutyam naponta vagy ket naponta kb. 5-10 percet labdazik en dobalom neki a teniszlabdat egyebkent a kertben mozog amennyit kedve van. es o tudja mennyi eleg neki. ritkan elmegyunk setalni vele az kb fel ora de mikor visszaerunk latom rajta hogy faradt. ha kimeletesen bansz vele sokaig elelhet igy. az se mindegy hol elsz mert en meleg orszagban elek o kinti kutyus de itt legfeljebb a leghidegebb idoben is minusz 5 fok van. van haza benne gyapju takaro de sokszor inkabb a verandan fekszik az meg faval van lepadlozva.
2017. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!