Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon megviselné a kutyát?

Nagyon megviselné a kutyát?

Figyelt kérdés
Mamámnak van egy kistestű kutyája akit pár napos kora óta mi neveltünk, vele nőttem fel most 6 éves idén lesz 7. Arra gondoltam hogy most hogy a nővérem esküvője lesz sokat lesznek a mamám felé (2 országgal odébb lakik, és az esküvő miatt 2x fognak oda vissza utazni pár hónap eltéréssel) arra gondoltam hogy kihozhatnák a kutyát és megnézhetné milyen igazi kutyaként élni mert ott kerti kutya aki maradékon séta nélkül éli napjait (kicsi korában vittem sétálni már amennyit el voltam engedve vele aztán 2x támadt ránk kutya 1x ember (falu...) ez annyira épp elég volt hogy ismeri a pórázt tud sétálni habár kicsit húz és nem agresszív) Nagyon megzavarná ha 2-3 hónapig itt élne lakásban (amúgy szobatiszta) és ugye naponta lenne sétáltatva ahogy a másik kutyánk is és kutyatápot kapna meg ugye melegen lenne és többet foglalkoznánk vele. Szerintem nagyon örülne neki de nagyon megviselné ha visszakerülne az udvarba? És szerintetek az utat hogy viselné?(1300km) ült már autóban de eléggé lemerevedett.

2017. jan. 25. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a jobb élet nem viselné meg, viszont hogy vissza kerül a szarba már bocsánat azt nehezebben fogja viselni.

Gondold el megszokja a napi több sétát,foglalkozást,bandázást majd vissza kerül az ingerszegény környezetbe és senki nem fogja vinni sétálni,sem foglalkozni vele úgy. Nyilván pár nap egy kár hét múlva vissza szokna.


De ha nem tudjátok befogadni,akkor inkább el se vigyétek 2-3 hónapra,feleslegesnek tartom.

2017. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, én nagyon szeretem és örülnék ha megláthatná milyen így élni de ha ez csak szomorúságot okozna neki akkor inkább hagyom.
2017. jan. 25. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szomorú lesz.Így hogy nem tudja miből marad ki,boldog,de ha tudná,csak folyton nyüszögne,szökni próbálna ha mamádhoz visszakerül.Nem javaslom,hogy ezt tedd.
2017. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amit írt az utolsó az igaz, ha megtapasztalja azt az életet utána nyüszögni,szökni akarhat majd.


Akkor csúnyán fogalmazva inkább ne tudja meg milyen lenne a jobb,mert 2-3 hónap múlva vissza kerül.

2017. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú lenne utána
2017. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!