Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendeltél már innen?

Rendeltél már innen?

Figyelt kérdés

Az Állati Fincsi webáruházból szeretnék rendelni. Rendelt onnan már valaki? Mennyi a postaköltség? Van minimális összeg vagy akár az ilyen 200ft-os dolgokat is kiszállítják?

Előre is köszönöm!


2010. máj. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


nézd:

[link]


én a webkutya.hu-ról rendelek mindig, rendelés költségétől függetlenül díjmentesen szállítanak házhoz.

pontosak, gyorsak és mindent papírdobozba tesznek:)

én őket tudom ajánlani, ha gondolod.

2010. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem többször is. Utánvéttel szállítanak, kb. 800-2000Ft-ig változik a szállítási költség. Mert függ attól, hogy Bp.-re v vidékre, munkaidőben v munkaidő után, hétköznap v hétvégén szeretnéd megkapni a terméket. Ezt belehet jelölni amikor megrendeled és ott mutatni fogja, hogy mennyi. Amúgy, ilyen pár száz forintos dolgokat nem érdemes rendelni mert nem éri meg, 3x annyiba kerül a postaköltség. Úgy érdemes, ha több dolgot rendelsz egyszerre.
2010. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. webkutya.hu-t megnéztem, jóval kevesebb a kínálat mint az Állati Fincsinél és hiába nem kell szállítási díjat fizetni, azért jóval drágábbak a termékek is valószínűleg ebben térítik meg.
2010. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a tápfutártól szoktam rendelni, budapestre meg néhány környéki városba ingyen szállítanak. Gyorsak és mindig kapunk jutalomfalatokat a rendeléshez. Ha valamit nem lehet kapni náluk azt is beszerzik pár nap alatt.
2010. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!