Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kutyánál nem...

Ivartalanított kutyánál nem csökken a házőrző ösztön?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy,meg marad benne a terület védő ösztön vagy nem csökken? Vagy nincs hozzá köze?

Mert azt mondják hogy nyugodtabb lesz a kutya és kevésbé agresszív ami az enyémre nem jellemző,de ez a hajlama megmarad?


2016. dec. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet, szuka kutyát 6 hónaposan ivartalaníttattam, de jó házőrző maradt.
2016. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a két dolog nem függ össze.
2016. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Két fiatal korban ivartalanított kutyám (1 szuka, 1 kan)van, mindkettő tökéletesen védi a területét. Mivel kisebb testű kutyákról van szó, inkább jelzőkutyák, de azonnal szólnak, ha a kapu közelébe jön valaki. Nem is tudom, hogy mi szükségünk van a csengőre :)
2016. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az enyém hálaistennek olyan hogy nem ugat minden apró dologért,ha jön valaki akkor sem mindig ugat csak kihúzza magát és szemezik,már ez is elég hogy ne jöjjenek tovább :)
2016. dec. 23. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém az ivartalanítás soha többet nem szökött el és fogott 3 betörőt... :)
2016. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!