Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Si-Curól nektek milyen személy...

Si-Curól nektek milyen személyes véleményetek/tapasztalaitok vannak, mint kutyáról?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 13:55
 1/5 anonim válasza:
51%
gyorsan tanul. Nekem pl az enyém most 3 éves és szobatiszta lett 1 éves koráig teljesen :) elég sokat alszanak és játékosak is,de szerintem sz osszes kutya az
2016. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Mi az a si-cu? Legalább le tudnád helyesen írni...
2016. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Foglalkoztam eggyel, ahol dolgoztam a főnökömnek volt egy. Együgyű kis jószág, nem túl gyors észjárással. Tipikus öleb, többet nem is kell elvárni.


Egy másikkal agilityztek ahova jártam. A motiválhatóságával voltak gondok, de alapvetően cuki volt és figyelmes. Gazda központú.

2016. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személyes vélemény van,mivel sok a kezeim közé akad(kutyakozmetikus vagyok)


Köcsög,makacs,kiszámíthatatlanok kozmetika alatt, gazdák amiket mondanak róluk az sem túl bizalom gerjesztő


Csoda,hogy tartják ezt a fajtát.


Nekem se külsőre,se jellemben nem tetszik.


Természetesen ha megfogott a fajta akkor mindenképpen beszélgess tenyésztőkkel érdeklődj a fajtáról,jellemükről stb.


Szőre rendszeres ápolásra szorul,illetve a szeménél a csipát is ki kell szedni,mert a rövid orruk miatt könnyen bepállhat ott a bőr!

Csak is jó helyről vedd!

2016. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából már 2 hónapja vagyok egy lassan 1 éves SiCum gazdija, az enyém szeret sokat játszani, rövid szőre van, mikor mosom a lábait séta után, még szárítom, fésulom akkor teljesen nyugodtan hagyja:)) Köszönöm a válaszokat, csak érdekelt a ti tapasztalataitok :))
2016. dec. 22. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!