Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen meretu szobakennel...

Milyen meretu szobakennel felelne meg egy labradornak?

Figyelt kérdés

Tobbet is neztem mar, de nem lettem okosabb sokkal a mereteket illetoen. Nem szamottevoek a kulonbsegek, ezert vagyok gondban.Ezt valasztottam. Szerintetek a 3. Meret megfelelne?


[link]



2016. nov. 12. 19:59
 1/7 Anita1818 ***** válasza:
43%
Legalább 10 négyzetméter mert ha kicsi a tere megbolondul.
2016. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mire szeretnéd használni a szobakennelt? A Labrador egy Retriever, sokat kell vele mozogni, hogy lemozgassátok az energiáit. Ha csak arra szeretnéd használni a szobakennelt, hogy legyen egy biztonságos kuckója a lakáson belül, ahova "elmenekülhet", ha pl. vendégek jönnek hozzátok, arra megfelelő lehet a legnagyobb, minden másra nagyon kicsik.
2016. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most a kolyoknek azert szeretnem, h ejszaka ne ragja le a lamberiat meg stb-t. Amugy ott lenne egesz nap a labam alatt, nem zarnam be.

Kesobb pedig nyitva hagynam es eldolhet benne, ha unja a gyerkocoket, illetve ha pl. Felmosok akkor ne tapicskolja ossze (bar lehet h addig kint lesz, ez majd meg kialakul) es ahogy mondtad, ha jon vki, akkor is be tudom tessekelni a helyere.

2016. nov. 12. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Ezt megoldja egy egyszerű "helyedre" vezényszó is, meg egy fekhely. Nem kell ehhez bezárni. A miénk is gyönyörűen elvonul ha útban van és elküldjük.
2016. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most a kolyoknek mindenkepp kell vmi. Es akkor gondoltam, h mar olyat veszek, ami a felnottnek is jo lesz.
2016. nov. 12. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 3.-ra tippelnék.
2016. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a legnagyobbat venném, hogy a későbbiekben is kényelmesen el tudjon benne terülni.
2016. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!