Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapot vegyek a kutyaimnak?

Milyen tapot vegyek a kutyaimnak?

Figyelt kérdés

Egesz nap errol olvasgatok, de nem sokkal lettem okosabb. Ertem en, h sok legyen benne a hus...stb, de sehol nem irnak konkretumot. Azt olvastam, h jo tapokat lehet venni mar 1000-1500ft/kg-os aron is. De melyek ezek? (Eddig csak hazi kosztos, meg olcso tapos, kinti kutyusaink voltak)

Rakerestem a platinum kutyatapra, oke, h sok a hus, de az nekem egy kicsit nagyon huzos. Van esetleg mas ami nem ilyen draga, de jo?

Labradoroknak lesz es arra gondoltam, h mar most kolyoktapot is olyat vennek, mint majd kesobb felnottet. Vagy ennek nincs jelentosege?

Elore is koszonom!



2016. nov. 3. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

A BARF étrendet javaslom. Egészséges, olcsóbb, könnyen beszerezhető. Olvasgass utána a neten, 2 éve etetek én is ezzel a módszerrel, sokkal jobb.

2016. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nyáron Brit Premium táppal etetem a Pit keverékem (580 Ft/kg), ilyenkor hidegben főzök neki. Állateledelesnél veszem a húst, meg szokott kapni töpörtyűt is.


Egészséges, szép a szőre, foga...stb.

2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is a barf-ot ajánlanám!
2016. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
TESCO GAZDASÁGOS KUTYATÁP.
2016. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Brit, Josera olcsóbbak, de megfelelőek lehetnek.
2016. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Brit prémium táppal kezd, ha még kölyök akkor a puppies-t aztán juniort majd adult-ot és még idősebb korra is van a senior.

Jó ár/értékű táp! És sűrűn akciózzák!

2016. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Royal Canin, Brit care, Hills, Virbac, Belcando, (Josera esetleg, erről nincs tapasztalatom. )


De ezek közül amelyik neked árban megfelelő. :)

2016. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia!Nekünk 10 hónapos Labradorunk van. A labradoroknál előfordulhat a porckopás mivel eleg súlyos kutyák. Az ízületeiket nagyon védeni kell, ezért tilos magas fehérjetartalmú tápot adni nekik, mert mi régen olyat adtunk, és a kuty elkezdett sátntítani. Akkor váltottunk a Henne Kronch Optimal nevű tápra amitől megjavult az ízülete.
2016. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia szerintem a Royal Canin a legjobb táp! Nekem bevált!
2016. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!