Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lábán "daganat"?

A kutyám lábán "daganat"?

Figyelt kérdés

Először valami pici sebnek láttuk itthon, kentük itthon. Nem lett jobb,nagyobb lett. Elvittük orvoshoz, és azt mondta:

Ez előfordul a fiatal rövid szőrű kutyáknál, hogy így reagál a szervezet , sőt igen gyakori. Kenjük betadinnal 2 hét gyógyulási időt ad, aztán kontroll. Ha nem lesz kisebb, akkor elbódítják, és kikapják neki. Kb egy borsó szemnyi amúgy a kinövése. Én ilyenről még nem hallottam. Azt mondta, hogy ez majdhogynem természetes. Rendben, csak amikor a saját kutyámról van szó a szívem megáll. Most várunk...

Nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalat? Ötlet esetleg?


2016. okt. 6. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire reagál így a szervezet a kedves doki szerint?

Valami jobban hozzáértő orvosnak mutassátok meg.

Inkább még egyszer másik dokinak megmutatni, mint kés alá vinni úgy, hogy a doki szerint " természetes" egy növekvő akármi.

2016. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta lehet egy csípés, ütődés, amire burkot épít a szervezet, de azt mondta jóindulatú daganat féle. (Nem értem az összefüggést) Eddig a legjobb orvos, akit ismerek. Mindig hozzá mentem a másik kutyámmal is azonnal elmúlasztott mindent, segített mindig. De ebből tényleg másik orvos lesz!
2016. okt. 6. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű tályog

A seb begyógyulás előtt bezáródott, ezért begyulladt.

Ha a betadintól nem múlik, akkor megnyitják, hogy a genny távozhasson, majd kitisztítják a sebet, ami így már szépen be fog gyógyulni.

Nyugi

2016. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!