Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Süket kutyának rezgő nyakörv?

Süket kutyának rezgő nyakörv?

Figyelt kérdés
Van egy kistestű befogadott kutyám és szeretnék neki venni egy megbízható rezgős nyakörvet behívás cáljából. Tudnátok ajánlani?

2016. okt. 1. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima elektromos is jó. Legalacsonyabb fokozaton max bizsergeti nem rázza, szóval szerintem az jó. Hogy van Szimat? :)
2016. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim akiknek öreg, süket kutyájuk van flexit szoktak használni.

De biztos jó lehet ez a nyakörv is.

2016. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kertben nem flexivel tartja az ember. hanem szabadon. ott jó ötletnek tartom ezt a nyakörvet!

régen én is belezugtam egy süket kutyalány testvérpárba, de mertem őket befogadni, mert nem tudnék szerintem velük elég jól bánni. :((( remélem nálatok szuper helye van a kutyinak :)

2016. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy elektromost rakj rá, jézusom....


Egyik ismerősömnek is süket a kutyája és nagyon jól bevált a rezgő nyakörv!

Megrezgeti a nyakörvet, a kutya erre a gazdira néz, ő meg kézjelekkel kommunikál vele. :)


A márkájára nem emlékszem, mit használnak. Neten elsőre ezt találtam, de elég borsos az ára.

[link]

2016. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!