Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem tudott labraalni a...

Miert nem tudott labraalni a kutyam?

Figyelt kérdés
fekudt az agymellett az egy eves kistestu kutyam, majd arra lettem figyelmes, hogy mintha hemperegne, de aztan eszembejutott, hogy a lakasban nem szokott hemperegni. Ekkor probaltam labraallitani, de nem tudott, egyszeruen osszecsuklott es remegett kicsit kozben. Ekkora kiengedtem, majd ottkint lefekudt, lelocsoltam vizzel es utana mar futkozott rendesen. Par dolog eszembejutott, epilepszia, vagy rossz alom vagy esetleg a nagy meleg miatt mlett rosszul. Szerintetek mi lehet, esetleg valami mas otlet?
2016. aug. 25. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán elzsibbadt a lába. :) enyémel is volt hogy alig tudott menni mert a sok fekvéstől megfájdultak a lábai.
2016. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző valaszolo: ez nem normális, a kutyádat ki kéne vizsgáltatni. A kérdezőnek is ezt javaslom.
2016. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutyám egészséges semmi baja kérdezd az orvosát...csak fájt a lába, ennyi. Hosszú volt az út és az autóban kicsi a hely csak feküdni tudott így megfájdult a lába, mikor ki mehetett billegett és furcsán lépkedett...azért köszi biztosan beteg a kutyám.
2016. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer volt ilyen, mert kényelmetlen helyen aludt, az oké. De ha rendszeresen előfordul, vagy a normális helyén történt, az már nem oké.
2016. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!