Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nőstény kutyám ivartalanítv...

Ha nőstény kutyám ivartalanítva van, akkor visszafordíthatatlan folyamat?

Figyelt kérdés
Előre is tudom, hogy ez hülye kérdés lesz, de mégis érdekelne, még kiskorában kaptam meg, akkor csak azért lett ivartalanítva, hogy tüzeléskor ne vérezzen össze mindent. Azóta rég nem élek a szüleimmel, és 4 éve csak az enyém. Azóta nagyon meg is bántam, hogy annó megtörtént vele a műtét, most nagyon szeretném, hogy legyenek kölykei, ha ő már nem lesz. De így ezekszerint már semmi esély rá, hogy egyszer kölykezzen? :/
2016. aug. 21. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem lehet visszacsinálni.
2016. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére visszafordíthatatlan. Elég kutya van menhelyeken, nem kell szaporítani. Meg már idős is. Örülj, hogy ivartalan, egy csomó súlyos betegséget megelőztetek ezzel!
2016. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs rá lehetőség.
2016. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
52%
Nem. Amúgy mennyi idős ez a jószág?
2016. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én hallottam egy sztorit még régebbről h a helyi dokinál ivartalanította ki valaki a kutyáját és csak "elkötette" a kutya pedig 4 év után elkezdett tüzelni.

de gondolj bele, sok helyen kiveszik a petefészkeket és valahol még a méhet is. így kb lehetetlen h kölykei legyenek. ezenkívül még olcsóbban is jössz ki ha veszel egyet(pl menhelyen mindig vannak labi jellegű kölykök), mintha nálad születnek. meg szaporítani amúgy se szép dolog :)

2016. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen, visszafordíthatatlan. Hála az égnek, így legalább nem tudsz feleslegesen szaporítani.

Miért szeretted volna, hogy legyenek kölykei? Ki akartál szúrni a kutyáddal

Vagy szeretnél több kutyát? Ha utóbbi, akkor a menhelyek tele vannak.

2016. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Szegény kutya! Hogy ilyen felelőtlen szaporító gazdája legyen!
2016. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Lepontozásokból látom, hogy félreérthető voltam. Nem, nincs rá semmi esély.

És gondolom, már nem is túl fiatal kutyus, ha ivaros lenne, sem kellene most elkezdeni elletni.

2016. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"én hallottam egy sztorit még régebbről h a helyi dokinál ivartalanította ki valaki a kutyáját és csak "elkötette" a kutya pedig 4 év után elkezdett tüzelni."


Az a kutya, amelyik el van kötve, abba sem hagyja a tüzelést. Az, hogy a petevezeték össze van szorítva, a hormonális működést semmilyen módon sem befolyásolja. A kutya ugyan úgy tüzel tovább, csak nem vemhesül.

2016. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!