Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik, jó lesz ha ez lesz a...

Noci_99 kérdése:

Tetszik, jó lesz ha ez lesz a neve?

Figyelt kérdés
Kapok egy kutyát,még nem tudom hogy lány lesz vagy fiú.Ha lány lesz Angyalkának akarom hívni,ha fiú akkkor Hercegnek.Ez egy Bichon Havanese kutyuska.Szerintetek illik rá???
2010. ápr. 19. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

lehet két szótagos nevet adni, de inkább az elsőt nevezik meg. nem igazán bírom a havanese-ket, de én biztos dominának, gyilkosnak, predátornak, vagy Bélának hívnám. szegény, ha már töpörödött vattagubanc, legalább jó neve legyen.


off: nem a kutya lesz olyan, amilyen a neve, hanem jó esetben sikerül a kutya személyiségéhez illő nevet találni.de gyakoribb, hogy azt a tulajdonságát látod ki a személyiségéből legjobban, amelyikre a neve mutat, ez tehát nem a kutytól függ, hanem a te agyadban dől el. pl: egy angyalka (jézus... -.-") nevű kutya nem csak abból áll, hogy imádnivaló, tündi-bündi bújóska, hanem lehet még egy csomó más tulajdonsága, jó és rossz egyaránt,, mint szeret enni, ásni a kertben, egy játékhoz ragaszkodik, vagy mittomén.

2010. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
25%
én sissy-t adnék neki sztem cuki de csak ha làny ha meg fiú akkor lulu egy kicsit gagyi de cuki
2010. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Akiteki ***** válasza:
32%

Embereknél is működik, hogy jó eséllyel meg lehet tippelni a neve alapján a tulajdonságokat.

Csupán azért, mert a szülők olyan nevet adnak a gyereknek, amilyennek látni szeretnék.

Kutyánál meg pláne bejön az ilyesmi, már régóta figyelem. :))

Az tuti, hogy én is valami vad nevet adnék egy törpekutyának, Angyalka meg inkább egy roti lenne.

De nálunk a fekete macska volt Bianca és a fehér Blacky. :)

De még mindig jobbnak találok egy ilyen nevet, mint az 550. Bellát vagy Lucyt.

2010. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

az én kutyám csíkos, és az előző gazdija elnevezte Tigrisnek. hallgat a nevére, sztem msh -val kezdődő nevet adj neki

Tigris a 'T'(Ti) mijatt figyel fel sztem, mert hallgat a Titire is, Tigrincsre is.

2010. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettő név hosszú és elég hülyén hangzik szerintem. Rövid és figyelemfelkeltő név kell a kutyáknak amitől azonnal még az ember is elkezd fülelni.
2010. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem a lány kutyuskáim neve: Lady, és Maya

A fiú kutyuskám neve: Buksi :)

Egyszerű és megjegyezhető!

2010. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rajos. No comment...
2010. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én a NÁZI-t adnám:)))
2010. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Delgado (vagyis Delgádó) és a Princess teccik nagyon :D:D
2010. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!