Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha parvós a kutyám, mi lesz a...

Ha parvós a kutyám, mi lesz a többivel?

Figyelt kérdés

2 idős kutyám van, nem én oltattam őket, nem tudom biztosra megmondani, hogy megkapták a parvó ellenit is.

Tegnap előtt még semmi baja nem volt az egyiknek, tegnap nem voltam otthon, éjszaka már nem evett, véres hasmenése (?) volt... Ha esetleg parvós akkor mi lesz a másik kutyámmal és a macskámmal? Ha nincs tünetük és megkapják a védőoltást, akkor megúszhatják? Tudom, hogy más baja is lehet, de a többi állat miatt ettől félek a legjobban... Fertőtlenítsek? De mit? A kertben élnek, betonon... 2 óra múlva viszem orvoshoz.


2016. aug. 2. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha parvós a beteg kutya, a többi oltatlan állat is el fogja kapni. Vidd mielőbb orvoshoz a beteg kutyát.
2016. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!