Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feleségemmel gondolkozunk,...

Feleségemmel gondolkozunk, hogy nyitunk egy kutyaeledel boltot. Mik ennek a feltételei?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!


TALÁN egy állatpatikával együtt érné meg,TALÁN!


Amúgy GOOGLE: [link]

2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is árulnék mást a helyetekben.

ha pl élőeleséget is árultok más állatoknak,azzal is nőne a forgalom. sokan vannak úgy,hogy a fél várost beutazzák, hogy vegyenek tücsköt vagy lisztkukacot. ha nálatok lenne és közelebb lenne,akkor lehet a blökinek is vinne onnan tápot.

de ez csak egy példa volt,hogy áruljatok mást is,amit esetleg ritkábban lehet kapni.

kutyaeledelt minden sarkon kapsz. persze minőségit nem mindenhol

2016. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az üzleti ötlet lefutott a 2000 évekre . Már keményen szabályozza az eu és hazai előírások . OKJ vizsgák tanfolyamok kellenek ha nincs ker fősuli meg egyebek . stb . Anélkül hogy ha nem konyítasz se állatok tenyésztéséhez se horgászathoz akkor is bukó . Profikkal nem tudsz versenyezni abból van sok az országban . A haszon minimális ,kora nyártól őszig pang . ( Csináltam maszek nagykerben és multiláncolatnál is .)
2016. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen város? Szerintem ha úgy döntötök hogy nyittok egyet qkor azt ajánlanám, hogy egy kis területet (kb. 3-4 m2-t) kerítsetek le arra ha valaki állattal érkezik akkor oda tudja rakni, mert én egyszer a kölyök kutyámmal mentem eledeleshez es ki kellett kötnöm remegő térdekkel két perc alatt kapkodva, sietve rohantam ki hozzá, hátha megfojtja magát mivel kölyök és még sosem volt kikötve.
2016. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!