Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany honapos kortol tuzel a...

Hany honapos kortol tuzel a kutya?

Figyelt kérdés
van egy benti ozpincs lany kutyusom,es ha tuzelni fog akkor mennyi ideig es hogyan?az miatt nem szeretnem ot kitenni :( .mit kene olyankor vele csinalnom?koszi szepen :)
2008. szept. 26. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 8hónaposan tüzelt először.semmit nem kell vele csinálnod,nehogy kitedd!olyankor sokkal bújósabbak.ha akarsz vehetsz neki tüzelőbugyit,és akkor nem csöpögtet össze semmit.én nem szoktam,mert folyamatosan tisztogatja magát.csak ha az öledbe ül,tegyél oda egy törcsit vagy valamit.maga a vérzés 2hétig tart.ne engedd kan kutyus közelébe.
2008. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah joo :) ... de mindig velem alszik egy agyba paplan alatt :) ... es delutanonkent folyton az olemben van,vagy az agyon.. szoval ide az a bizonyos ´´bugyi´´fog kelleni :) de kapni olyna kiicsiket??, :D
2008. szept. 26. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Minden kuyta méretbe árulnak olyan bugyit. Mi is olyat használunk. Nagyon okos dolog! lehet venni bele direkt kuytáknak betétet, de az elég drága, igy mi embereknek készült tisztasági betétet használunk!
2008. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.nálunk is ágyba alvás van,sűrűn cserélünk lepedőt,de akkor nem mindig aludt velem,érdekes,lehet,h érzi,h nem kéne?mondjuk ha beteg,akkor se alszik velünk.

Az én kutyám akkor nagyon "Apás" lesz.

2008. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!