Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi legyen?

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy kutyus aki ki szökött ( kan kutya) egy nagyon idős nénié. A kerítésen egy lyukon jött ki. Próbáltam csengetni, kiabálni, de nem jött ki. Elvileg szegény beteg. De most mi legyen a kutyussal? Fel mindenkitől, 2 méteres távolságot tart. Természetesen a kapu elé vittem neki 1,5 liter friss vizet m, es egy olyan kutya kaját, amit az enyem nem eszik meg. Viszont ha holnap se tudom bejuttatni mit csináljak?

2016. ápr. 12. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb vedd fel a kapcsolatot egy közeli menhellyel, ők el tudják helyezni vagy a menhelyen vagy ideiglenes befogadónál. Addig ha van lehetőséged és közelebb kerülsz valamilyen úton akkor magadhoz is beviheted:) sok sikert hozzá és jó, hogy még vannak hozzád hasonló rendes emberek:)
2016. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat épp az a gond, hogy valószínűleg az én kutyám miatt szökött ki, mert most tüzel, es arra mentünk sétálni. Szóval semmiképpen nem jöhet hozzánk, mert van így is eleg kos kutya, nem kell meg több.
2016. ápr. 13. 06:17
 3/5 anonim ***** válasza:
óó értem, hát akkor mindenképp hamar vedd fel a kapcsolatot egy menhellyel, mert más megoldás nincs:/
2016. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most voltam megnézni (azert csak most, mert most értem haza) es megvan csinálva a lyuk es be van engedve úgyhogy nar nincs gond. :)
2016. ápr. 13. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper:D
2016. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!