Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gerincével?

Mi lehet a gerincével?

Figyelt kérdés

Előszőr is,megyünk állatorvoshoz jövőhéten csak addig kíváncsiskodok mert nem bírok magammal..

Van egy 8 éves kutyám,18kiló bár kb. 3 hónapja 13 mert lefogyott,fogköves volt,konzerven élt,és váltogattam a tápot mert egyik sem jött be neki. Kiskorában se szerette sehogyan,először a csodálatos chappival kezdtem,de utána megjött az eszem,akkoriban royal canint és társait is kipróbáltam,mind a menhelyen landolt,mert inkább nem evett 1 hétig...orvos nem talált semmit,szerinte csak finnyás volt. Most nyersezünk,végre örömmel eszik :) viszont 4 hónapja vettem észre,hogy ha a két hátsó lábát húzom hátrafele egyszerre (akart előreszaladni én meg nem akartam engedni) nagyon fájt neki,és ha fésülöm,akkor a gerince közepétől a faroktövéig nagyon nyüszít.

Ha nagytestű lenne,akkor számítanék az öregségre, de nem gondolnám,hogy ilyen kis mérettel már öreg lenne.. de mikor fut,kb mint egy bohókás bakkecske,ugrabugrál, a fara fentebb van mint a kutya eleje..akkor nem fáj..

Csak arra lennék kívancsi,hogy mi lehet, és mik az esélyei feltehetőleg. Ja,és a röntgen ilyen korban mennyire veszélyes (altatással)?


2016. ápr. 3. 07:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sanszos a hátsó gerinctájék baja. Az altatás pont annyi veszélyt jelent számára, mint bármely kutyánál. Ha pedig volt már altatva, akkor lehet tudni hogyan reagál rá.
2016. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!