Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta ugatását...

Melyik kutyafajta ugatását szereted a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
ez de buta kérdés... :S
2010. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
77%

ilyen hülyéket...

De azért válaszolok...

Szóval este van, próbálok elaludni erre megszolal egy csivava!Utálom!!

Vagy: megszolal egy dobberman!Rá is mérges vagyok!!!



Elraboltak. Egy olyan helyen vagyok ahol semmi nemutal arra hogy van élet elkezd ugatni egy bármilyen kutya én örülök.

2010. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is hülye kérdés. De én nem nagyon tudok rá válaszolni. Annyi, hogy az én kiskutyám borzasztó éles hangon ugat, néha félig vonít közben. :) nem nagyon szeretem hallani. A tacsi keverékünknek viszont szép, mély hangja van. Az ilyeneket szívesen hallom.
2010. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én azt imádom amikor a 2 amerikai bulldog-om őrjöng az öblös hangjukkal a kerítésnél amikor valaki jön.
2010. ápr. 5. 08:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Utlsó előtti,te mondod nekem hogy "ilyen hülyéket" ? Akkor te meg tanulj meg írni DoBBerMan pff. Így kell leírni: Dobermann
2010. ápr. 5. 08:31
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a beagle "ugatása" tetszik a legjobban. És a westie-é pedig halálra tud idegesíteni, olyan, mintha nem is egy kutya ugatna, még a yorkik ugatásánál is rosszabb. Pedig aranyosak a westie-k, de a hangjuk borzasztó. :D

Meg minden kutyánál az a bizonyos jelző ugatás tetszik még, különösen a tacskónál, mikor ilyen vonyításra hasonlóan ugatnak. :D Plusz még az is tetszik, mikor csak puffognak, de nem ugatnak, de ezt sokféle fajta csinálja. :)

2010. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Am. a mopsz-oknak is aranyos az ugatása :D olyan kis manós.
2010. ápr. 5. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
igen, én is imádom a beagle "ugatását" :) én még szeretem a dán dog és az újfunlandi ugatását. na meg a masztiffok is mókásak :)
2010. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a saját kutyám ugatása. Keverék.
2010. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én valamiért a nápolyi masztiffok ugatását szeretem nagyon :)

Az ilyen nyifogó kis pincsikutyák viszont az agyamra mennek.. Van az utcában egy aprócska keverék, aki amikor elmegyünk előtte, fejhangon visít :D Na attól a falra mászok :D :D

2010. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!