Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 éves kutyámnak hormonális...

EasyHUN kérdése:

A 7 éves kutyámnak hormonális problémái vannak valaki tud rá ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben kifejthetnéd... Pontosan milyen probléma, állatorvos mit mondott rá, stb.
2016. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy és az agyalapi hormonok rosszul termelnek.
2016. márc. 24. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én elsősorban állatorvost tudok ajánlani rá, nem tudom, hogy ezen felül mire gondoltál.
2016. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én pl. zöldkagyló vagy ilyesmikre gondoltam
2016. márc. 24. 18:49
 5/8 bollocks ***** válasza:
66%
Én sárgarépát ajánlok. Ugyanannyi köze van a hormonokhoz, mint a zöldkagylónak, de legalább olcsóbb.
2016. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zöldkagylópor? :D


Az ízületekre jó, a hormonális problémákra nem.


Homeopátiás szereknek nézz utána,de első sorban állatorvossal akár erre specializált szakorvossal konzultálj.

2016. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kap sárgarépát és amúgy a zöldkagylóba is van olyan vitamin ami hormonális problémákra van.
2016. márc. 24. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincs olyan, hogy A Hormonális Problémákra Való Étrendkiegészítő.

Egyrészt ezerféle hormonális probléma van (csak hogy a legyeszerűbbet említsem, nem mindegy például, alulműködik az a pajzsmirigy, vagy túlműködik, nem véletlenül adnak a két problémára két különböző gyógyszert, ugye, tehát logikusan nem lesz rá jó ugyanaz a házi csodaszer sem), másrészt meg a komoly betegségeket egyszerűen nem lehet házilag kezelni. Gyógyszer kell, amit állatorvos ír fel és állít be.

Az öregemnek is alulműködik a pajzsmirigye, szed rá gyógyszert (ami mellesleg hálisten olcsó), és semmi baja. Az igaz, hogy tízezer Ft a mérés kéthavonta, mert még ott tartunk, hogy lövögetjük be az adagját, de a kutya jól van, és ez a lényeg. Nekem legalábbis.

2016. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!