Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kuytámnak?

Orsica kérdése:

Mi baja a kuytámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám tegnap hányt két jó nagy adagot es most semmihez sincs kedve nem olyan aktív es csak fekszik egesz nap. Akik ugy hozza értők azt mondtak hogy hagyjam egy napig hogy sok vizet igyon es ne kapjon vacsorát de en felek hogy ez nem segít ha legalább tudnám mi a baj az is jobb lenne. Előre is köszönöm a válaszokat! ( amugy a kutyám egy másfél eves shih tzu kan kutyus)

2016. márc. 18. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt a hányás?/széklete?
2016. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
valószínűleg Babézia! Állatorvos kellett volna azonnal nem ide irogatni. nem vagy egy felelős állattartó!
2016. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
és ha kicsit is számít a kutyád egészsége add örökbe olyan embernek aki tudja hogy mikor kell állatorvoshoz vinni!
2016. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat nem sárga hanem olyan furcsa színű es nagyon darabos.

Második te meg honnan veszed hogy nem törődöm vele ismersz talan ? Mert szerintem nem köszönöm

2016. márc. 18. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg el kéne vinned orvoshoz.. Senki nem távgyógyász, hogy megmondja, mi baja lehet. Tippelgetni lehet, de kezelni úgyis csak orvos tudja.
2016. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
onnan tudom hogyha törődnél vele orvoshoz vitted volna em itt kérdeznéd hogy mi a baja
2016. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

tegnap ugyanez volt az én kutyámmal is.

voltunk orvosnál és sima gyomor rontás,

diéta és víz,ahogy kikakilta magát újra a régi lett!

ne aggódj a kutyák szoktak hányni ami megia viseli őket,főleg ha még fáj is a hasuk!

fogd meh a hasát,nem érzel ilyen bugyborékolást,ha igen akkor tuti hogy gyonor rontása van.

és ne hallgass az előttem írokra,szeretnek szemétkedni! 😊

2016. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
babézia tünetei hányás, étvágytalanság, kedvtelenség
2016. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orvos!

Paragazdi vagyok :) , nekem így magyarázta el a dokink: A kutyák viszonylag könnyen hánynak, egy árva rókától még nem kell rögtön orvoshoz rohanni. Viszont ismétlődő hányás esetén, vagy ha más tünet is jelentkezik (pl. kedélyváltozás, aktivitás változás), azonnal szaladni kell a dokihoz.

Mivel a tiéd hányás mellé kedvetlen és az aktivitása is drasztikusan csökkent, orvosnál a helyetek! (Inkább legyen egy fölösleges körötök a dokinál, minthogy súlyos baja legyen a kutyának!)

2016. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!