Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák ehetnek fürj tojást?

A kutyák ehetnek fürj tojást?

Figyelt kérdés
A kutyák ehetnek fürj tojást ? Van egy 7 hónapos Cane Corsom akinek adhatnék fürj tojást ? hallottam már arról hogy sima tyúk tojás adnak a kutyáknak , de arról még nem hogy fürj tojást. Esetleg van olyan aki már adott a kutyájának ?

2016. febr. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan adnak.
2016. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Osztriga, vagy kaviár mellé feltétlenül adj neki!
2016. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

Hallottam arról, hogy a hülyeség határtalan ,de azt nem, hogy ennyire. Te magad ettél már fürj tojást? Feltűnt, hogy az élvezeti értéke nem több, mint a sima tyúktojásnak csak jóval kisebb és drágább? Mégis mi a bánatért akarsz épp fürjtojást etetni a kutyával?

Egyébként ehetnek, persze, hogy ehetnek, de minek? kb. olyan, mintha lehúznád a wc-n.

2016. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan adhatsz fürjtojást!:) Nagyon egészséges a kutyáknak is. Én is szoktam adni az ebnek, héjastól mindenestől. Jóval nagyobb a vitaminértéke a sima tyúktojásnál. Amúgy rengeteg kutyás ad a kutyájának, legfőképp a Barfosok.
2016. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el. Egy kérdést tettem , fel és ti meg már egyből támadtok. Egyáltalán miért zavar az titeket hogy én megengedhetem azt hogy a kutyámnak ilyeneket adok ? Ha valami nem tetszik akkor görgessetek tovább.
2016. febr. 24. 16:27
 6/7 A kérdező kommentje:
1. és a 4. kommentelőnek köszönöm a választ! :) egyébként nyersen is adhatom vagy főve kell ?
2016. febr. 24. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyersen is. Fürjtojást emberek is esznek nyersen.
2016. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!