Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van akkor ha a kutyám...

Mi van akkor ha a kutyám folyton öklendezik?

Figyelt kérdés
Sajnos most verekedett össze egy másik kutyával és azóta öklendezik és közben furcsa hangot ad ki. Vki válaszoljon gyorsan pls.
2016. febr. 12. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz gyorsan.


Senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy esetleg a verekedés következtében mi történhetett a kutyáddal!

2016. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a másik kutya megszorította a nyakát és légcső összeesése van. Nekem az egyik kutyám nagyon érzékeny a gégéjére, és nem egyszer volt már, hogy a nyakörv használta után napokig öklendezett, krákogott, fura hangokat adott. De néha akkor is ez van, ha nagyon felizgatja magát, vagy túl hideg vizet iszik. Ezután tudtam meg, hogy van ilyen, és ezeknek a kutyáknak szűkebb a légcsövük. Azóta csak hámot tehetek rá.

Ha csak erről van szó, hogy megszorította neki, 2-3 nap alatt elmúlik, és óráról órára jobban kell ,hogy legyen, ritkulnia kell a tüneteknek. Ha nem ezt látod, vidd orvoshoz.

2016. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyomorsav, nekünk is csinálta!
2016. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a 2. válaszadóval.

Pár nap múlva nem javul doki.

2016. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámra a kedves kiképzők ráb.szták a szögest (ami ellen nincs kifogásom, csak használják jól), folyamatosan megrántották rajta, a szőre is kikopott 1 alkalom(!) után ott, vörös volt, és most lassan 1 év elteltével bár halványan de még mindig látszik a helye...ezután az alkalom után az enyém is öklendezett..lehet a bunyó során megsérült.

De én elvinném holnap egy kontrollra, pénz ide pénz oda, ezt vállaltad, ne hagyd hogy szenvedjen, ha pedig nincs nagy baja, úgy sem fog sok pénzt leakasztani a nyakadról a doki...

2016. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!