Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dél-dunántúli régióban...

A dél-dunántúli régióban szokott lenni kutyakiállítás?

Figyelt kérdés

Szívesen megnéznék egyet, mert még nem láttam soha ilyesmit. Legfőképpen Baranya megyére lennék kíváncsi.


Amúgy a kiállításra be lehet vinni kutyát csupán "nézőként"?


2010. márc. 23. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Pécsett szokott lenni CACIB, általában nyár elején van, a Magyar ebtenyésztők országos egyesületének a honllapján biztosan fent van.
2010. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pécs: júni 12.-13. [link]

KAPOSVÁR Vadászkutya CAC : 08.01.

2010. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Be lehet vinni kutyát, de nem fogja élvezni. Ő nem szeretne más kutyákat nézegetni. Inkább válaszd szét a két programot. Nézd meg a kiállítást, aztán menj haza és játssz a kutyusoddal. Mindketten jobban fogjátok érezni magatokat.
2010. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában beengedik a nem nevezett kutyát is, de van, hogy nem. Én vittem már nem nevezettet, de volt nálam nevezett is, így azt hitték mindet neveztem (de nem tudom, hogy egy esetleg láthatóan keverékhez mit szólnának-ha a tiéd esetleg az). Az oltási könyvet viszont mindig ellenőrizték. Én kutyáim szeretnek járni, ismerkednek, játszanak a bírálat után...
2010. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Egy keverékhez is ugyanazt szólják, mint más kutyához. Érvényes oltási könyvvel be lehet vinni. Csak kérdés, hogy a kutya mennyire élvezné. Szerintem semennyire. Ott nem lehet játszani más kutyákkal, egész nap pórázon húzogatja a gazdi és közben más kutyákat nézeget. Ha én kutya lennék, nem akarnék ilyen helyen sétálni.
2010. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!