Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lenne kutyán/farkason...

Milyen lenne kutyán/farkason lovagolni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy akkorák mint egy ló és elbírnak :D


Szóval, teljesen más a mozgásuk mint egy lónak.

A "lovasnak" milyen lenne rajtuk ülni galopp közben?



2015. dec. 17. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nézd meg az Alkonyt befejező részét!

Oktatófilm a témában!

2015. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:
93%
Kiskoromban folyton ráültünk a szomszéd német juhász hátára és azon "lovagoltunk". Az a gond hogy a kutya néha a feje magasságába emeli a lábát ezért nyaklik és hajlik össze vissza, míg a ló megtart egy egész szép magasságot, emellett nem is hajlik annyira a háta.... ahogy én észrevettem. Magyarul 10 méter után úgy ledob ahogy vagy...
2015. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Kutyának eltörik a gerince, ha ráülsz. Még ha nagyobb, akkor is.
2015. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es :)


3-as, azt hittem egyértelmű hogy ez teljes mértékben elméleti kérdés. Azért a biztonság kedvéért kiírtam rögtön az első sorba:


"Tegyük fel hogy akkorák mint egy ló és elbírnak :D"


Tegyük fel hogy elbírnak.

2015. dec. 17. 20:34
 5/6 elwera ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy 5-6 éves koromban, egy ismerősnek volt egy nagy fehér bobtail-ja és többször próbáltam rámászni a hátára, de mindig arrébb ment, mindig ledobott, nem hagyta magát. Aztán meg szerintem rám szóltak, hogy hagyja békén a kutyát :D
2015. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

A gerincük jóval hajlékonyabb, mint a lovaké, szóval nagyobb ügyességet igényelne rajtuk maradni pl. egy ugrás során. Biztos, hogy könnyített ülésben kéne "kutyagolni" rajtuk, nem hiszem, hogy ki lehetne ülni pl. a vágtát.

Ugyanakkor a lépéseik puhábbak, ruganyosabbak, szerintem jobban ringatnának, mint egy ló. Talán kényelmesebb is lenne rajtuk ülni, mert nem olyan hordóhasúak, mint a lófélék.

2015. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!