Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel fog ismerni a kutyám? Van...

Fel fog ismerni a kutyám? Van otthon egy kutyám. Eddig külföldön tanultam, és a szüleimnél hagytam. Holnap után költözöm haza végleg. Fel fog ismerni? Három éve nem. Találkoztunk.

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a tiéd, értem ez alatt azt, hogy te nevlted, te törődtél vele, te voltál neki a minden, akkor biztosan :)

Ha csak névlegesen a tiéd, de egyébként mindent a szüleid láttak el körülötte a költözésed előtt is, akkor is felismerhet, de nem biztos, hogy úgy fog neked örülni mint gondolod.

2015. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira az én kutyám volt,hogy csqk nekem fogadott szót. Egy makacs eb, de nekem szot fogadott. Imádtuk egymást
2015. okt. 30. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor fel fog ismerni, nagy lesz az öröm mindkettőtök részéről :)
2015. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen én törődtem vele, de most nem vihettem magammal.
2015. okt. 30. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

"Három éve nem. Találkoztunk."

Akkor neked nincs kutyád. Az, akire te emlékszel már nincs, teljesen új szokásai, új élete és új gazdája lett időközben. Nyilvánvalóan az az érzés sincs meg benne, amit te elvárnál tőle. Gyakorlatilag meg kell ismerned őt újra.

2015. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát....Ez attól függ,hogy a kutya mennyi idős volt,amikor külföldre mentél.Ha még fiatal volt(néhány hónapos)akkor nem biztos hogy emlékezni fog rád.De mivel írtad,hogy nevelted,tanítottad,sokat foglalkoztál vele,gondolom sok időt töltöttek el együtt,valószínűleg megismer majd.
2015. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nyarakat a nagymamámékkal töltöttem és a szomszédban volt egy kutya, akit nagyon-nagyon szerettem. Mindig átjártam hozzá és játszottam vele. Az egyik nyáron született 2 kiskutyája. Csak engem engedett oda a kiskutyákhoz, csak én foghattam meg őket. A kiskutyák apja egy kaukázusi volt, az anyjuk német juhász keverék. 2 hónaposak voltak a kiskutyák, mikor vége lett a nyári szünetnek és mennem kellett haza.

A következő nyáron mikor ismét a nagyszülőkhöz mentem, az akkor már majdnem 1 éves kölyök úgy ugrott rám (mindenki azt hitte, hogy meg fog enni :)) hogy feldöntött és össze-vissza nyalogatott. Alig bírtam levakarni magamról. Pedig nem is egy barátságos kutyáról beszélünk. Megismert....pedig csak 2 hónapot töltöttem vele és annak más majd 1 éve volt.

2015. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Neked nincs kutyád. Aki több évre magára hagy egy állatot, az nem gazdi. Már bocsi.

A szüleidé a kutya. Legfeljebb átveheted a falkavezér szerepét.

2015. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Másfél évet jártam az exemmel, szinte minden nap jött velünk este sétálni meg rengeteget játszott vele. 1 év telt el, amíg nem találkoztak, mikor végül összefutottunk, a kutyám bepisilt annyira örült neki. Ennek már lassan 4 hónapja, de minden magas fiúra azt hiszi először, hogy ő az.


Szinte biztos lehetsz abban, hogy felismer.

2015. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso előtti válaszoló! Te idióta, szerinted Tokioba hogy vittem volna magammal? Tudtam hogy hol van,nem mondtam le róla,és menhelyre sem adtam le!
2015. nov. 2. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!