Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám mindent lepisil....

Kan kutyám mindent lepisil. Miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne erről leszoktatni őt?
2015. okt. 4. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért mert kan és jelöl.
2015. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szuka kutyám is jelöl, de csak utcán, séta közben.
2015. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha lakásban tartod, akkor mindenkeppen le kell szoktatnod erről, ha látod szólj rá hangosan, es a lepisilt helyet pedig mindig tisztítsd ki valami illatos fertőtlenítővel, hogy ne szokjon oda. Es ami a legfontosabb, hogy többször ki kell vinni, lehetőleg hasonló időpontban, hogy megtanulja mikor tud kimenni.
2015. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelöl. Az én barátomnak volt egy kan kutyája, és mikor megismerkedtünk, akkor volt 3 éves. Addig semmit nem pisilt le, csak egy virágot odabent. De azt valamiért nagyon útálta, mert tele van rakva a lakás virággal, kb. 50 db-bal, és mindig csak azt az egyet pisilte le, hiába áthelyezték, stb. De mikor megismerkedtünk, és elkezdtem többet ott lenni, akkor mintha féltékeny lenne, MINDENT lepisilt, ruhát, porszívót, széket, egyszerűen nem lehetett úgy beengedni, hogy ne jelöljön be valamit. Nem tudom, hogy miattam-e vagy sem, de végig megmaradt ez a szokása. (sajnos elpusztult).


Nincs valami szokatlan szag (kutya szag, vagy ilyesmi), ami miatt jelölni kezd? Egyébként az ivartalanítás is segít ebben, ha nem akarod tenyészteni/szaporítani. :)

2015. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kertes házban lakunk és a kutya kint van az udvaron.

Általában székeket,ajtót,virágokat,stb.. pisili le.

2015. okt. 4. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. A miénk is kertes ház, és kinti-benti kutya volt. És még is megjelölt mindent. De csak miután megismerkedett velem a barátom, és sokat voltam náluk
2015. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Területet véd. A terület megvédése a rangsorban a legmagasabb helyen allo feladata. Boss-nak erzi magat.

Ha, a rangsorban te allsz legfelül es nem a kutya, akkor változni fog minden.

2015. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na és ezt hogyan érhetném el?
2015. okt. 4. 20:12
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként ha valami számára "új" tárgyat kiteszek,akkor azt lepisili,ha azt hiszi,hogy én nem látom.

Múltkor kitettem egy széket és az ablakból láttam,hogy lepisili.

2015. okt. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!