Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a kutyusom?

Figyelt kérdés
Költözés miatt oda kellet adnom vlakinek de amikor fel hozzam h látni akarom akkor azt mondta hogy nem...Azért mert a picikémnek betegségr van ami miatt túlreagálja a dolgokat.Mit mondjak neki h láthassam? :(

2015. aug. 30. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a kutya chipes és a chip a te neveden van, akkor visszaveszed magadhoz, és ennyi. Ha nincs chip vagy más nevén van, így jártál. :(
2015. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem igy gondoltam hanem h az új 'gazdája' nem akarja hogy lássam mert féltékeny
2015. aug. 30. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a kutyának jobb, ha nem látogatod meg. Beleszokott az új életébe, vagy legalábbis folyamatban van, de ha feltűnsz te, érzelmileg összezavarod, neki is szar, meg az új gazdái is szívhatnak vele egy hétig, mire megint visszarázódik az ottani kerékvágásba. Szóval szerintem ne erőltesd, kérj fotót, videót róla, vagy menjetek el együtt kirándulni, olyan helyre, ahol ők nem járnak napi rendszerességgel, de náluk ne látogasd meg.

Ha meg tényleg csak g*cizésből nem akar együttműködni, akkor legközelebb válogasd meg jobban, kinek adod oda a kutyádat.

2015. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Azzal segíthetsz a legtöbbet a kutyának, hogy NEM látogatod meg náluk.


Biztos vagyok benne, hogy nagy érzelmi válság volt neki az elszakadás. Valószínűleg kezdi megszokni az új gazdáját, az új életét, és a látogatással csak összezavarnád. Kibillenne az új napi rutinjából és újra csak az ajtót lesné utánad, nem értené, hogy miért hagytad ott megint. És akkor kik is azok az emberek akikkel most együtt van...


Szerintem ezt te sem akarod. Ha egyszer képes voltál más gazdit keresni neki, hogy neki jobb legyen, akkor vegyél erőt magadon és mondj le róla végleg.


Nem hiszem, hogy féltékenységből mondott nemet, hanem nem akarja, hogy a kutyának rossz legyen. Belegondoltál abba, hogy nem csak neked és a kutyának volt nehéz ez az időszak, hanem az új gazdinak is? Szerinted milyen munka lehet abban, hogy egy lelkibeteg kutyának visszahozza az életkedvét?

2015. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor is jobban fog szeretni!
2015. aug. 31. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Odaadtad, akkor most már hagyd élni az új életét. Te akartad ezt, utólag már ne hisztizz.
2015. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerinted én akartam????
2015. szept. 1. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ne csesztesd a kutyát önzőségből.
2015. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na figyelj én nem cseztettem és tudtommal te nem vagy ő úgy hogy!
2015. szept. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!