Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy friss magyar tenyészetnek...

Egy friss magyar tenyészetnek első almát megéri lehozni egy 14 órára lévő nagyon-nagyon híres ( a világ egyik leghíresebb kenneléből) származó kantól?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve :(
2015. aug. 16. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A világ leghíresebbjei általában csak akkor adják oda a kant, ha a szuka is letett már az asztalra valamit.
2015. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Én is kétségbe vagyok esve. Úgy látszik erősen hülyülök. Nem értem a kérdésben megfogalmazott mondatot. Alma, meg kan, meg 14 óra ????
2015. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha mint tenyésztő, valóban attól a kantól akarok kutyát, és az én szukám vonala is kimagasló, akkor igen. Persze, az ilyen párosítás előtt érdemes egy kis felmérést is csinálni, mennyi lenne a kereslet egy ilyen kölyökre. Mert az ember nem igazán tart meg egy egész alomnyi kölyköt.
2015. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:14

valóban kétséges a szellemi felkészültséged, ha a felsorolt szavaknak nem ismered az értelmét.

2015. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, elkérte a kutyám TK-ját és azt mondta, hogy semmi probléma. Lehet róla szó.
2015. aug. 16. 20:24
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Akkor ez is egy aranykoszorús mesterszaporító lehet.
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezen vagy kétségbe esve? Mi lesz akkor amikor megszületnek a kölykök?

Egyébként mennyit kér a fedeztetésért?

2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A világ leghíresebb kenneléből származó kan a tenyésztőnél van, vagy más a gazdája? A nevén kívül van-e számottevő eredménye annak a kannak?
2015. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a "megéri"? Ha ő passzol a szokádhoz, és anyagilag belefér, akkor nyilván megéri, ha a fajta jólétét nézzük. Ha az eladási ár felverését tűzted ki célul, akkor felejtsd el az egész tenyésztést, ha lehet.
2015. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kannak milyen eredményei, szűrései vannak? Az édeskevés, hogy a világ TOP kenneléből van, azért azokban is szoktak tenyésztésre alkalmatlan kutyák születni. Törzskönyvileg passzol a szukádhoz? Gondolom alaposan kielemezted azért akarsz hozzá menni. Vannak már utódai vagy még fiatal? Ha igen azoknak a szűrései rendben vannak? Mennyiért fedez? A mi fajtánkban 500-1000 euro között van az átlag fedeztetési díj, néha több, néha kicsit kevesebb.

Miért vagy kétségbe esve egyébként?

2015. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!