Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a yorkim szemevel?

Mi lehet a yorkim szemevel?

Figyelt kérdés
A yorkim szemen gennyszeru hartya van, kapott ra cseppet, de meg mindig nem jobb, kamilla teaval aztatott vattakoronggal megtorolgetem hogy lejojjon a gennyhez hasonlito valadek. Vajon ez nem art neki?
2015. júl. 9. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem az orvostól kérdezed? Mióta csepegteted?
2015. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy be van gyulladva a szeme, masfel napja csepegtetem a szemet.
2015. júl. 9. 11:51
 3/7 Duenna ***** válasza:
Akkor új szemcsepp kell. Az én kutyámnak is volt ilyen, és kiderítették, hogy allergiás a szeme, ezért olyan szemcseppet írtak fel, ami valóban használt neki. Vidd el a kutyát orvoshoz, hogy megnézze a szemét.
2015. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Duenna ***** válasza:
100%
Másfél nap után még nem javul a szem, majd ha 1 hét múlva sem javul, akkor vidd vissza a kutyát az orvoshoz.
2015. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rezi Dencia ***** válasza:
A szemcsepp nem hat azonnal. Mikor viszed vissza az orvoshoz a kutyusodat?
2015. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy het mulva kell vigyem.
2015. júl. 9. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a kamillát. Csepegtess csak, ne mosd ki a szeméből a csöppeket. 1,5 nap nem sok idő ha 4-5 nap múlva se lesz jobb akkor vidd vissza a dokihoz.
2015. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!