Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom, hogy az új...

Honnan tudhatom, hogy az új kutya milyen játékokat szeret (het)? Vigyem be őt egy Fressnapf-ba, és próbálgassuk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyire túlgondolni a dolgot. Vegyél egy labdát (tenisz labda 300 Ft.), szétvagdosott pólóból vagy farmerből nagyon erősen fonj össze egy kötéljátékot és esetleg vegyél egy plüsst. (turkálóban párszáz forint). Majd meglátod, hogy ő melyiket szereti és melyikkel játszik szívesen. Utána vehetsz jobb minőségűt, ha gondolod, de nekünk például ezek a "kezdő" játékok a mai napig megvannak és ma is ezek a kedvencei.
2015. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis hogy gondolod ezt a "próbálgatást"???? Vegyél neki, amit gondolsz, aztán meglátod, melyek lesznek a nagy kedvencek.
2015. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

régi farmergatya szára, egy csomót kötni a közepére.. én kutyusomnak ez volt a kedvence, meg a teniszlabda :D

néha a legegyszerűbbek a legjobbak.

2015. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kutyám ezt szereti:

[link]

Meg ezt:

[link]

2015. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. De kölyök kutyánál az a jó, ha sokféle anyagú és alakú játékai vannak, hogy ne az legyen, hogy kiköpi a gumilabdát, mert eddig csak plüsslabdája volt, hanem ismerkedjen meg többféle anyaggal.
2015. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!