Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jönnek nekem folyton a...

Miért jönnek nekem folyton a kutyák?

Figyelt kérdés
Ha kerites mogott, ha szabadon, mindig bajuk van velem. Azt mar nagyjabol megtanultam, hogy ne feljek, allitolag ugye megerzik, megis. Valamivel remesen provokalom oket, csak nem tudom, mivel. Macskam egyeb allatom nincs.
2008. aug. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagy szimpatikus számukra. Ezt ök megérzik.

Pont igy van az én kutyámmal is engem szeret a szomszédott meg utálja ez igy van.

2008. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Állítólag azt is megérzik aha menstruálsz.

Esetleg valami illatszert hasznász ami nem jön be nekik.

2008. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen az ő területükön voltál :) A kutyák (főleg hímek, de nem ritka a nőstény falkavezér) ragodozó állatok lévén, területeket jelölnek ki. Ezek az úgymond vadász területek. A falka nem jól viseli az idegenek, ugyan sok esetben inkább csak morognak, vicsorognak és nem támadnak, de jobb vigyázni.

A kerítéses ugatástól ne tarts, természetes: egyszerűen védik a területüket. Nem csak tőled :)

2008. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!