Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, hogy a...

Mit lehet csinálni, hogy a lánykutya ne lehessen vemhes?

Figyelt kérdés
Most szűrte össze a levet egy kannal, és össze is ragadtak.De kiskutyát a világért sem szeretnék, és megölni sem akarom őket.Még friss a dolog.Mit tehetnék??
2008. aug. 27. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok javasolni, hogy esetleg hivj fel egy allatorvosi rendelot. En speciel nem hallottam meg szuka kutyaknal fogamzasgatlo modszert, de gondolom oket is lehet "ivartalanitani", nem? En legalabbis a helyedben tutira felhivnek egy rendelot mindenfele hezitalas nelkul, ok biztosan tudnak tanacsot adni.
2008. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ivartalanítás!Akkor nem lesznek kölykök
2008. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ivartalanitás,más mód nincs rá!
2008. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De én úgy tudom van nekik is fogamzásgátló! Kérdezd meg a dokit! Talán még esemény utáni is! Egyszer neünk is volt ilyen és mi kaptunk tabit a kutyának. Aztán meg később ivartalanítsd.
2008. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módszer: IVARTALANÍTÁS.
2008. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam arról,hogy lenne terhességmegszakítás kutyáknak,de mindenképp beszélj egy állatorvossal,ha meg megszületnek a kicsik(az már biztos hogy a kutyus vemhes)akkor el lehet őket ajándékozni,véletlenül se kerüljenek az utcára.
2008. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezik kutyusoknál az ún. esemény utáni gyógyszer szuri formájában.

Azt pontosan nem tudom, mennyi időn belül kell beadni, de ha megkapja nem lesznek kiskutyák.

Mindenesetre ha ezen túl lesztek, mindenképpen ivartalanítsd a kutyust, neki is, neked is jobb lesz.

2008. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!