Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kiskutyát jelképes...

Keverék kiskutyát jelképes összegért elhoznátok?

Figyelt kérdés
Gondolom a chip meg az oltások, és az etetése, eddigi nevelése van benne az árban, 8 hetesen lehet elhozni, ha rendben van az oltási könyve akkor elhoznátok?

2015. márc. 13. 13:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Keveréket menhelyről hoznék, de ez elég összetett dolog. Mert van, aki azért kér értük pénzt, mert úgy gondolja, hogy így nagyobb eséllyel kerül jó gazdához a kutya, hiszen ha fizet valamiért az ember, jobban megbecsüli, általában.... Szóval elmennék megnézni magát a kutyát is, de főleg arra lennék kíváncsi, akitől venném.
2015. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

attól függ


mekkora termetű stb..

pl én csak kis termetű kutyát vállalnék, keverék esetén csak akkor vállalnám, ha ismerik a szülőket

2015. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, ha meg vannak az orvosi papírjai is, és a bizonylatok is róla, hogy valóban chippelve és oltva volt akkor el hoznám jelképes összegéért is. Kérdés még, hogy mit jelent az, hogy jelképes összeg és milyen keverék a kutya.
2015. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyan senki szaporítótól nem hoznék el kutyát. Most nagyon dühös vagyok rájuk, nemrég jártam egy menhelyen.. hát ölni tudnék attól, amit ott láttam, némelyik kutya mint az élőhalott, törvényt kellene már hozni a szaporítás ellen, nem még fizetni nekik!
2015. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én értem azt, hogy nagy bajban vannak a menhelyi kutyusok, és sajnálom is őket... viszont itt vannak ezek a kiskutyák, ugyan más fajta az anya, apa, de kistestűek lesznek a kölykök, nekem teljesen megfelel h két fajta keveréke:) és ugye ott van az, hogy kölyökként kerül hozzám... szóval nem tudom h ez etikus-e a menhelyiekkel szemben, de hát, minden embernek van valami elképzelése, hogy milyen kiskutyát szeretne... és mondom nekem teljesen megfelel ha keverék, úgyis két ugyanolyan aranyos fajta keveréke:) igen azt meg fogom nézni, hogy az oltások megvannak-e!
2015. márc. 13. 14:13
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Menhelyről, fajtamentőtől, állatvédő szervezettől igen. Magánembertől nem. Majd ha rajta maradnak a kölykök, akkor legközelebb talán megfontolja, hogy mégis inkább ivartalanítani kéne még több gazdátlan keverék gyártása helyett. Csak az Illatos úton 24 keverék kölyök van per pillanat, semmi szükség még többre.
2015. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, ne hozzam el?:(
2015. márc. 13. 14:21
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
Én elvből nem hoznám el. Ha könnyen gazdára találnak a kölykök, akkor továbbra is szaporítani fog.
2015. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

[link]


5 percet olvasgass ezen az oldalon. Csak 5 rövid percet és aztán tudni fogod a választ.

2015. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De a keverék kutyákat hirdetők is szaporítók? Az is megéri nekik? hiszen sokkal kevesebb pénzért árulják, azért is gondoltam azt, h abban csak az oltásai meg az eltartása van...
2015. márc. 13. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!