Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkiknak kell a körmüket...

A yorkiknak kell a körmüket vágni? Ha igen hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha már yorki, akkor viszed kozmetikába is. Hagyd rá a kozmetikusra, ez úgyis benne foglaltatik a kozmetikázásba. Felesleges otthon bajlódnod vele és ezt neten keresztül túl nehéz lenne leírni.
2010. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
az összes kutyafajtának kell vágni a körmét.azt javaslom, hogy egyszer vidd el kutyakozmetikushoz, és ott meglesheted. ha egyszerre otthon szeretnéd, akk vegyél kutyakörömvágó ollót, és a köröm fehér részét vágd le. alulról is látod hol van az "élő" köröm sok sikert!
2010. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat sétál vagy fut kemény felületen akkor úgyis elkopik. Ha nem, akkor kell vágni, de ne te állj neki hanem csípesd le az állatorvossal ha viszed valamiért, vagy a kozmetikussal ha hozzá viszed. Hidd el, nagyon tud vérezni ha belevágysz és nagyon fáj neki.
2010. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kell bizony. otthon ne próbálkozz vele, kozmetikus levágja. Mi amikor megyünk állatorvoshoz mi tőlle kérjük inkább mert sokkal precízebb és jobban levágja neki a körmét. Sajnos nálunk az első lábairól nem jól kopnak a körmei és van farkaskörme is amit nem távolítottak el, pedig rákérdeztem még annó...de azt monták nem muszáj.
2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg sétáltatni kell a kutyát, és akkor kopik annyira, hogy ne kelljen vágni.
2010. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22:26-nak látszik, hogy nincs kutyája...
2010. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem viszont van kutyám, yorkshire terrier, és 3 év alatt egyszer vágták a körmét. Soha nem nő túl hosszúra, mert magától kopik.
2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

08:53:

Miért ne lenne kutyám? :) Én sétáltatom, és kopik a körme. Soha nem kellett még levágni, mert azáltal, hogy használja a lábait, a körme is pont a megfelelő hosszúságúra kopik. Nem olyan bonyolult dolog ez. Szerinted a farkasoknak ki vágja a körmét? Talán a vadász? :)))

2010. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó mindegy nekem is yorkim van az én kutyámnak nem kopik. Ha a kérdező kutyájűnak se kopik rendesen a körme akkor lekell vágni...ennyi^^
2010. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a sétától mennyire kopik a körme a kutyának, attól is függ, hogy milyen talajon sétál. És attól is, hogy húzza-e a pórázt...
2010. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!