Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom lenevelni a 8hetes...

Hogy tudom lenevelni a 8hetes kutyusomat a rágásról?

Figyelt kérdés
Van egy 8hetes yorkiem és rág mindent, de főleg arról szeretném leszoktatni, hogy minket embereket ne harabdáljon, ilyenkor rászolunk, h nem és egy picit eltoljuk magunktól akkor vár egy kicsit, majd megint "letámad", mindent rág a fejünket, kezünket.
2010. febr. 11. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le hogy ha erősen megharapott felkiáltatom élesen hogy á-á, és ott hagytam pár percre úgy csinálom hogy nem foglalkozom vele "mintha meglennék sértődve"!!! hidd el olyan ügyesen fog utána harapni, hogy nem fog fájni!
2010. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi vettünk neki egy csomó rágós bigyót (műcsont, műcipő) azokat rágta és rágja...bár néha még most is rátámad a lábunkra:):)

Szerintem vegyél te is szeretik nagyon:)

Yorkis gazdi:)))

2010. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Az alomban a testvérek is így játszanak egymással. Az anyukájuk úgy adja tudtukra, hogy elég volt és ez nem jó, hogy a nyakuknál lenyomja őket a földre és morog. Próbáld ki Te is, hatásos.
2010. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én kutyusom is így kezdte, jöttek a papucsok és persze a családtagok is, de ahogy idősödik úgy fog folyamatosan leszokni a rágcsálásról. A kiskorban vett játékai mostmár nem is nagyon érdeklik pedig még nincs is egy éves!
2010. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha leváltja a fogait, ez általában megszünik. vegyél neki mücsontot, gumijátékokat, játssz vele, megfogja tanulni, hogy az az övé.
2010. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez valószinű azért van mert 8 hees kora előtt hoztad el a kennelbül, vagy a tenyésztőtől, és ezért harap téged. (ha tévedek bocsi). Amit már az előbb is irtak én is azt tudom ajánlani, hogy ha megharap kiálts fel. Falkában is ha egy testvére megharapja ad egy jelet ami ezen esetben egy nyüszités. Akkor tudno fogja hogy ezzel nem tesz jót. A másik pedig hogy amikor harap picsit megrángatod a fülét és ekkor neki is fog fájni, és ha minden igaz veszi a lapot.
2010. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!