Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám bele esett a Margit...

A kutyám bele esett a Margit szigeti tóba. Lesz baja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Rohantam azonnal haza vele, egy megállót mentünk 1-es villamossal, onnan metró + 10 perc séta, meg megtörölgettem a pulcsimmal. Ugye nem fog megfázni? :S Nem látom rajta, hogy valami baj lenne, ha jelét látnám hogy megfázott vagy beteg lett rohanok vele az orvoshoz. Volt már aki járt így télen ilyen hidegben? :S Szerintetek lesz valami gond?

Köszi előre is. :))


2010. febr. 7. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egyik ismerősöm kutyái, maguktól úsznak ilyenkor :)
2010. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mimcsii válasza:

Milyen fajta kutyus?


Tavaly a bnőm kutyájával is ilyen baleset történt,de ők fél óra alatt értek csak haza.Nem lett semmi baja a kutyusnak,pedig kis tacsi keverék volt:)

Nyugi,masszívak a kutyusok:)


MM

2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hiszem hogy baja lenne, arról már tudnál.
2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elvittem a kutyámat a Duna mellé sétálni, elengedtem, mondván télen nem megy bele... Hát belement, és nem nagyon akart kijönni, hiába hívtam (egy nagytestű, középhosszú szőrű felnőtt kutyus) Aztán kb. 20 percet sétáltunk haza, de nem fázott meg.

(Max. én, mert amikor kijött, odarohant hozzám és boldogan megrázta magát, hogy én is lássam milyen finom a víz:))

2010. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj megnyugodtam. :D Keverék, közép termetű rövid szőrű. Amúgy úgy történt hogy sétáltunk a családdal, és oda értünk a tóhoz, el volt engedve és meglátott 2 kacsát a tóban, és uzsgyi. :) Hiába hívtam, a kacsák valahogy érdekesebbnek bizonyultak. :D:D Megnyugodtam hogy nem lesz baja, köszönöm a gyors válaszokat. :))
2010. febr. 7. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém magától bele szokott menni a vízbe, ha nincs befagyva. Ha nagyon hideg van, akkor általában csak hasig, ha legalább 5-10 fok van akkor már símán úszik is.
2010. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én kutyám nyáron a tavunkban szokott uszkálni stb
2010. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!